bilgi@mekaisi.com.tr 0 (332) 236 63 52
USD :
EUR :
Kalite Politikası

Meka Teknik Mühendislik markasını tercih eden tüm müşterilerimizin siparişlerini onların lehine olacak şekilde en iyi koşullar altında kabul ederek sorunsuz bir şekilde teslim etmek.

Siparişlerin istisnasız olarak tam olarak söz verilen zamanda, tam olarak söz verildiği gibi teslim edilmesi ve bu sayede firmamızın marka güvenirliği itibarının geliştirilerek arttırılması.

Kalite Kontrol departmanı tarafından ürünlerimizin titiz bir şekilde sürekli olarak denetlenmesi, her birimde denetimlerin farklı kademelerce düzenli olarak aksatılmadan yapılması ve bu sayede müşterilerimize yüzde 100 ihtiyaçlarını karşılayacak kaliteli sistemlerin satışının gerçekleştirildiğinden emin olmak.

Şirket içi eğitim programları ile çalışanlarımızın kendilerini geliştirmelerini sağlamak ve desteklemek. Özellikle de teknik konularda tüm çalışanlarımızı müşterilerimiz ile birebir iletişim kurabilecek düzeye getirmek.

Bireysel hataları mümkün olan en az düzeye indirebilmek adına her çalışanın sıkı bir eğitim sürecinden geçirilmesi, ödüllendirme sistemi ile şirket içerisinde performansı arttırabilecek adımların atılmasını sağlamak.

Şirket çalışanlarının sürekli birbirleri ile olan iletişimlerinin düzenli olarak sağlanması, bu sayede şirket içinde yaşanan sorunların çok daha kısa sürede çözülmesini mümkün kılmak.  

Temiz Çevre ilkesine sadık kalarak hem işletme içerisinde hem de dışında çevre koruma önlemlerini almak ve çevre temizliği konusunda personeli bilgilendirmek üzere toplantılarda bulunmak.

Siparişlerin tümünde sipariş formu doldurulması ve tüm bu siparişlerin form üzerinden bilgisayara atılarak takip edilmesini sağlayarak daha sorunsuz bir şekilde siparişlerin söz verilen tarihlerde yerine gitmesini sağlamak.

Kalite standartlarını her geçen gün arttırarak daha yukarılara çıkmak, bu standartları daha da geliştirecek başarılı projelendirme ve Ar – Ge çalışmalarına koşulsuz olarak destekleyerek şirketin gelişimine olumlu yönde katkı sağlayacak projeleri hayata geçirebilmek.